Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha Pénzügyi szakügyintéző...

Ha Pénzügyi szakügyintéző felsőfokú képzésre felvételizek, és utána elvégzem, ezek után újra felvételiznem kell ha ugyanazon főiskolán alapképzést szeretnék tanulni? Pl. Pénzügy és Számvitelt. Úgy tudom 30kredit beszámítható.

Figyelt kérdés
Fősulin akarok tanulni, levelezőn, de egyenlőre csak egy felsőfokú képesítést szeretnék szerezni, Pénzügyi szakügyintézőt. Miután ezt elvégeztem, és sikeresek vizsgát tettem, 30kredit beszámítható, ha folytatok egy alapképzést. Ez után a pénzügy és számvitelt terveztem. Folytathatom, kredit beszámítással, vagy újra felvételizni kell az alapképzésre?
2012. febr. 5. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen újra kell felvételizned az alapszakra.
2012. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!