Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételin hiányzó középisko...

E-felvételin hiányzó középiskolai jegyek miatt duplázással számolja a pontjaimat, és így kevesebb pontom van. Mit rontottam el, lehet-e még valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért, de hiányoznak a 11. év végi jegyeim. Emlékeim szerint jelentkezésnél beírtam őket, továbbá ha nem néztem meg naponta kb. 5-ször, hogy minden stimmel-e, akkor egyszer sem. Középiskolai bizonyítvány megfelelő oldalát is időben beküldtem, csak a 12.-est, ezek szerint a 11.-est is kellett volna? De akkor miért nem írta, hogy visszautasítva, miért nem jelzett, hogy hiányzik valami? Bosszantó, hogy ennyire béna vagyok, mert tényleg nagyon komolyan vettem. Be lehet vajon még számíttatni? Ha nem lehet, attól még ugye érvényes a felvételim?

2013. júl. 15. 16:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%

Figyelj Fénymásold le a 11.-es bizidet (ami hiányzik) és vidd be nekik

Vagy küldd be- Még van idő huszonnegyedikéig

2013. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%

De négyszázötven feletti ponttal tuti biztos felvesznek!

Sztem a felvételid mindenképp érvényes

2013. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, ma úgy bemegyek hozzájuk, hogy csak na :)
2013. júl. 17. 15:11
 24/29 A kérdező kommentje:
Na, most voltam bent náluk a Maros utcában (Moszkva tér felé) nagyon kedvesek, segítőkészek, bárkinek bármi baja van, menjen be nyugodtan :)
2013. júl. 17. 20:34
 25/29 anonim ***** válasza:
Eredmény?? Mit értél el a személyes ügyintézéssel?
2013. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Azt mondták, minden tőlük telhetőt megtesznek, de sajnos nem tudják garantálni, hogy 24-ig sikerül elintézniük. Viszont ha emiatt nem vennének föl, még akkor sincs minden veszve, annak ellenére, hogy én szúrtam el, lehet valami ****-t tenni (már elfelejtettem a szót, amit használt, valami jogorvoslat volt benne talán, ha létezik ilyen, sajnos nem minden részében volt nekem világos az ügy :D még szerencse, hogy édesanyám a közelben dolgozik és elkísért, ő biztosan értette és megjegyezte).
2013. júl. 18. 18:26
 27/29 A kérdező kommentje:
Na, kijavították.
2013. júl. 20. 23:14
 28/29 anonim ***** válasza:

Akkor a 474 pontoddal várod a 24-e estét!:))

Komolyan annyi emberrel beszélgettem már itt a gyakorin felvételi ügyben, hogy miattatok én is várom a 24-ét pedig én már érettségi eredmény alapján nem szándékozok sehova sem jelentkezni az életben..

2013. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Az jó, én is izgulok pl. az orvosisokért, holott nem jelöltem :D
2013. júl. 24. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!