Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételin hiányzó középisko...

E-felvételin hiányzó középiskolai jegyek miatt duplázással számolja a pontjaimat, és így kevesebb pontom van. Mit rontottam el, lehet-e még valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért, de hiányoznak a 11. év végi jegyeim. Emlékeim szerint jelentkezésnél beírtam őket, továbbá ha nem néztem meg naponta kb. 5-ször, hogy minden stimmel-e, akkor egyszer sem. Középiskolai bizonyítvány megfelelő oldalát is időben beküldtem, csak a 12.-est, ezek szerint a 11.-est is kellett volna? De akkor miért nem írta, hogy visszautasítva, miért nem jelzett, hogy hiányzik valami? Bosszantó, hogy ennyire béna vagyok, mert tényleg nagyon komolyan vettem. Be lehet vajon még számíttatni? Ha nem lehet, attól még ugye érvényes a felvételim?

2013. júl. 15. 16:10
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
SOTE gyógyszerész, 14 ponttal
2013. júl. 15. 16:28
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem, hogy amikor majd a gyógyszeremet csinálod, jobban fogsz figyelni, mint most...
2013. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Így duplázással hány pontod lett?
2013. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
460
2013. júl. 15. 16:32
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
durva, hogy 474 pontot tudsz produkálni, miközben egy egyszerű felvételi rendszer használatára is képtelen vagy. nade hajrá, biztos elég lesz.
2013. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van ezen nem fog múlni semmi a 14 ponton..

Legfeljebb tanulságos a jövőre nézve..hogy nem felejted el beadni a zh-d különálló lapját majd, vagy a kinyomtatva beadandó dolgozatod egy-két lapja nem marad a nyomtatóban..lehet azért még egyetemen is figyelmetlenségből probléma..

2013. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a többi válaszolónak. És hogy jól értsd: érted vagyunk szemetek, nem ellened.

Most képzeld el hogy felvesznek, és ugyanezt a hibát elköveted mondjuk egy szoctám igénylésnél. Ott pártízezret bukhatsz ezen....

2013. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, a jövőben igyekszem majd kevésbé szétszórt lenni, mivel egy leendő gyógyszerésznek valóban nem éppen egy előnyös tulajdonság.
2013. júl. 15. 16:56
 19/29 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam. Illetve én elküldtem MINDENT postai úton, de elkavartak vmit vagy nem tudom és nincs meg a 11-es... felhívtam őket, most utólag csatoltam emailben, a tértivevényes papírral, amit akkor kaptam, mikor postáztam. Remélem megoldódik... nekem ez elég komoly probléma, mert 40 ponttal kevesebb a pontszámom, mint kéne és mit ne mondjak, elég nagy hátrány!
2013. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szerintem azért ne aggódd magad halálra, végülis nem te hibáztál. Sok sikert, remélem mihamarább megoldódik, és felvesznek oda, ahová szeretnéd :)
2013. júl. 15. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!