Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elveszett az om azonosító-ja...

Popovics Lászlóné kérdése:

Elveszett az om azonosító-ja a lányomnak! Tudok-e másolatot kérni, vagy egy másik kártyát?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták annak idején mikor megkaptam, hogy ne hordjam magammal inkább rakjam ki valahova pl:. polcra. És ezt annak idején az osztályfőnököm azzal magyarázta, hogy pótolhatatlan. Viszont ha új a diákja akkor azon is rajta van. Én 2009-ben kezdtem a gimit és akkor kaptam új diákot /hiába jártam ugyanabba az iskolába/ és azon rajta van.


2 szám sornak kell lennie rajta. 1 a vonal kód alatt, az OM- kód a másik. Ez nem tudom mióta van rajta a diákon ez a kód is vagy ha régin is van /mielőtt ez bejött volna/ azzal mennyire egyezik meg.

2013. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!