Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki átment egy...

Van itt olyan aki átment egy másik egyetemre/főiskolára és beadta a kreditátviteli kérelmet?

Figyelt kérdés

Ha jól értelmezem fel kell vennem ott is a tárgyakat, amik már megvannak és csak utána számítják be, tehát nem tudom pl a rájuk épülő tárgyakat felvenni vagy más tárgyakat? Így lehet h lesz kb 3 órám a héten?

Előre is köszönöm!


2013. jún. 21. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én néhány tárgyamat átvittem, és úgy emlékszem, hogy simán bementem a dékániba, a papírjaimmal együtt (rendszerint a tárgyfelvétel után, ami azt jelenti, hogy igen, fel kellett vennem a tárgyakat), és néhány héten belül jött a válsz, hogy elfogadták. Viszont nekem nem volt lehetőségem ráépülő tárgyakat felvenni (egyéb okok miatt), ha te ezért elesnél ettől, szerintem kérdezz rá, mert biztos van megoldás rá! Mármint hogy ne csak három tárgyad legyen, hanem a továbbiakat is fel tudd venni :)
2013. jún. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Csak félek, hogy nem tudok annyi tárgyat felvenni (amik még nincsenek meg), mert ugye nem lehet akármennyi kreditet felvenni.

Mikor beszámítattál tárgyakat, volt lehetőséged arra, hogy előbb végezz? Én ugye 1 évet lejártam már a mostani egyetememen, de tartok tőle hogy az új iskolában ettől még le kell járni a 3,5 évet. :/

2013. jún. 22. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem voltak annyira hangsúlyos tárgyak (így nem volt meg minden előkövetelményem a felsőbb évfolyam tárgyaihoz). De mondjuk itt elég keményen épül minden egymásra, szóval nehéz "ugratni".


Szerintem érdemes neked tényleg megkérdezni, mert ha a fontosabb tárgyakat el tudod fogadtatni, akkor biztos meg lehet oldani, hogy ne lézengj féléveket, és előbb befejezhesd.

2013. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!