Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye sikerülni fog a földrajz...

Ugye sikerülni fog a földrajz érettségi?

Figyelt kérdés
Pénteken ültem neki a tételeknek (tudom lehetett volna hamarabb is). Elolvastam mindet először, majd külön külön. Utána memorizáltam a dolgokat (leginkább a saját szavaimmal) és a térképet is néztem közben, hogy mit tudok kinézni onnan. Azért mindegyikről tudok szerintem 15 mondatot, bár hirtelen olyan, mintha semmit nem tudnék. Most pedig minden tétel elolvasok 3x egyesével. Ugye sikerülni fog az érettségim?

2013. jún. 23. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit parázol én is érettségizek de egyszer olvastam át össz-vissz ráadásul 4 tétel hiányzott!
2013. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez alapján sikerülnie kell, hajrá. :)
2013. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam a nyitón és már aznap maradnom kellett. Azt éreztem, hogy semmi nem jut eszembe és úristen :D De mikor bementem és kihúztam, mindent tudtam. Bár könnyű tételt húztam :) Megdicsért, hogy ügyes vagyok, és mindent jól elmondtam. Akkor gondolom csak jól sikerült. :)
2013. jún. 26. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!