Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a földrajz...

Mennyire nehéz a földrajz szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szóbeli és a nyári szünetben annyira nem ment a tanulás sajnos.
2013. jún. 20. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod az anyagot, akkor könnyű, ha nem tudod az anyagot, akkor nehéz.
2013. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most voltam, nem készültem rá semmit. Az első tételem olyan volt, amit teljes egészében ki tudtam nézni az atlaszból, a második már neccesebb, de a tanár segített, rávezetett, amikor nem tudtam valamit. A végén csak annyit mondott, hogy az eleje döcőgősen indult, de aztán tök jól belejöttem. Hát, nem tudom, hogy ez mit jelent most, én nem érzem úgy, hogy olyan jó lettem volna. :D De azért sok sikert neked!
2013. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úh... köszönöm szépen! Kb én is így vagyok vele. Eddig nyugodt voltam most, hogy belenéztem mik vannak hát... kerülget a rosszul lét :D De köszönöm a válaszod ez most megnyugtatott és gratulálok! :DD
2013. jún. 20. 15:30
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként mit húztál? :D
2013. jún. 20. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, nagyon paráztam, mondom tuti valami olyat fogok húzni, amiről fogalmam sem lesz. :D Észak-Amerika természetföldrajzát és a városok jellemzőit húztam, eleinte ettől is megijedtem kicsit, de a felkészülési idő alatt elmúlt. :) Szóval tényleg nyugi, a tanároknak sem érdekük, hogy bárkivel kib*sszanak. Majd írd meg, hogy mit húztál és hogy hogy sikerült! :)
2013. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írok mindenképpen csak lennék már túl rajta :DD
2013. jún. 20. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az írásbelid hány %-os lett? :D
2013. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
44% épp, h hármas azt szeretném valahogy megtartani :D
2013. jún. 20. 22:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah, ma megkaptam az eredményt... Sikerült 4-esre felhúzni, úgy, hogy nagyon elégedett vagyok :D Egyébként nem volt olyan vészes. A természet földrajz annyira nem ment de a második részt tudtam, és mondtam is volna de a tanár többet beszélt, mint én. :D Nem hagyott szóhoz jutni :D Nektek, hogy sikerült?
2013. jún. 23. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!