Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 377 ponttal van...

Szerintetek 377 ponttal van esélyem a gyógyszerészetire Debrecenbe?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nincs mert tavaly volt 398, és szinte kizártnak tartom , hogy 21 pontot csökkenjen a határ, bár a kémia mindenkinek nagyon gyenge lett. Teljesen elvagyok keseredve, nincs B terv.
2013. jún. 20. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. A barátnőm 383-al is gondolkodott, hogy elől hagyja-e. Ő Szegedre készül és ott 389 volt a tavalyi ponthatár. Szerintem max. 10 pontot csökken.


Ha máshová nem szeretnél menni, hagyj ki egy évet.

2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha kihagyok egy évet, semmi bizonyíték nincs rá , hogy jövőre sikerül, főleg úgy, hogy egyre nehezebbek az èrettségik. De amúgy eddig minden gyógyszerészetire sőt orvosisok közül is sokat hallottam , hogy 380 körúl van a pontjuk.
2013. jún. 20. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Sorry, de biztos nem lesz elég.
2013. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem sem.:(
2013. jún. 20. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd mégy vegyésznek, sok óra közös a gyógyszerészekkel, és ha úgy szakosodsz, akkor foglalkozhatsz gyógyítással. Bár B tervet nem hagyni nem volt okos dolog.
2013. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!