Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó ötlet? Írjak a tanáromnak?

Jó ötlet? Írjak a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy írok e-mailt az egyik volt tanáromnak,aki ez évben nem tanít.Most kezdtem a gimit.

Ezzel a tanárral elég jóban voltam,ő volt a kedvencem.Tanárként is sokat köszönhetek neki.

De,meg is barátkoztam vele az utolsó év alatt.


Mióta nem tanít,nem igazán beszélgettünk.De,amúgy nem felejtettem el.Biztos hogy ő sem engem.


Vajon mit gondolna ha írnék neki?


Még egy kérdés:nem lenne tolakodás megkérdezni (nem feltétlenül rögtön) hogy nyáron párszor találkozna-e velem?Persze ha ő is szeretné.


(Mindketten lányok vagyunk.)



2013. jún. 19. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne írhatnál?


Nekem olyan tanárom is van, akivel érettségi után pertut ittunk. Most, hogy mondod, lehet, hogy el is hívom inni Tanár Urat, ha vége lesz az érettségi időszaknak…


Szóval csak nyugodtan. (Az ivászat helyett a te esetedben inkább a fagyizást javaslom… A végén még rosszat gondolna rólad.)

2013. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor a kérdés eszedbe juttatta .

Köszi a választ :)

2013. jún. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!