Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukok matekból :' ( ötlet?

Bukok matekból :' ( ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval , már csak 1 hét van hátra a szünetig és bukok matekból még 3 matek óránk lesz . az átlagom 1,60 és a tanár 1,8-tol enged át. Járok matek korrepre is de egyszerűen nem bírok 2-nél jobbat írni. őszintén! szerintetek van esélyem h átmenjek ? :(
2013. jún. 4. 17:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy 9.-es vagyok
2013. jún. 4. 17:11
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Felelj vagy könyörögj azt próbáld meg. Sikerül sikerül, nem nem. Megpróbáltad. Majd pótvizsgán, ott csak átengednek.
2013. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de épp az a lényeg h pótvizsgázni nem akarok ! :O :(
2013. jún. 4. 17:57
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát most akarsz nem akarsz elhiszem h szar, tudom milyen a pótvizsga, de ha egyszerűen nem megy akkor nem megy. Mondom próbáld meg a tanárt befűzni h hadd felelj vagy írj, adjon még esélyt a javításra.
2013. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én még nem buktam soha semmiből szvl ezért is vagyok kíváncsi arra hogy mennyire b*ssza el a bukás a nyaramat ?
2013. jún. 4. 18:02
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát ha télleg nem vágod a matekot akkor eléggé elfogja. Csomó időt elvesz a tanulás. Én anno 3ból buktam. Nem tanultam. Persze nem mentem át :D de ha tanultam akkor sokat elvett volna az időmből az tuti Irodalom, töri, elektrotechnika.. rossz még visszagondolni is rá.

Amúgy szüleid tudják?

2013. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen tudják , és éjjel nappal csak azt hallgatom tőlük h remélem megbuksz , hát mit ne mondjak nagyon megnyugtató ...
2013. jún. 4. 18:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az még a jobbik eset. Azért mondják amúgy h próbáld kijavítani. Most én nem mondtam el h megbuktam. Szted mi volt bizonyítványosztás után? :D hazamentem majdnem megöltek. Nyaramnak annyi volt. Van még másfél hét mindenképp próbálkozz, hátha sikerül, sosincs késő amíg van idő.
2013. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
amúgy úgy értem a matekot de dolgozatba valahogy mindig elcseszem :/
2013. jún. 4. 18:10
 10/18 A kérdező kommentje:
próbálkozok én , és reménykedek benne :D az úgy fain h nem mondtad el :DD te jó ég csoda h élsz :D
2013. jún. 4. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!