Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az 1. vagy 2....

Szerintetek az 1. vagy 2. napon leszek szóbeli érettségin? Többi lent

Figyelt kérdés

2 éve érettségiztem, most jelentkeztem megint történelemből h javítsak a hármasomon(középszint ugyan úgy)

2 napos a szóbeli, nincsenek olyan sokan az osztályukban.

Szerintetek hova tesznek sorrendben?


Jó lenne, ha nem holnap lennék,hanem pénteken :( nem nagyon tanultam, más vizsgáim voltak


2013. jún. 19. 17:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Azokra vagyok kíváncsi, akik voltak már ismétlő érettségin beosztás tekintetében hogy volt náluk, vagy akik tudják h mi szokott lenni általában
2013. jún. 19. 17:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kívánságműsor és úgyis ott derül ki, hogy ki mikor van, nem lehet megjósolni...
2013. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hiába próbálod gorombán kiosztani a válaszolókat, ez nem változtat rajta, hogy tényleg senki nem tudja, még az sem, aki volt ismétlő érettségin. Ugyanis az érettségi beosztás millió szempontja esetről esetre változik, nincs általános szabály. Csak onnan fogod tudni, hogy elmondják a megnyitáson.


Üdv: egy hozzáértő

2013. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!