Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átlehet így menni angol...

Átlehet így menni angol középszintű érettségin?

Figyelt kérdés
A törire és a magyarra koncentráltam inkább, az angol kimaradt, nem is hiszem hogy lesz rá időm átnézni a tételeket, évközben 4-es voltam, van sansz hogy null átnézéssel is meglegyen a szóbelim?
2013. jún. 18. 12:57
 1/6 anonim válasza:
Hát ha tudsz angolul beszélni, akkor természetes, hogy meglesz szerintem.
2013. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jó volt az írásbelid és meg tudsz értelmesen

szólalni a szóbelin- persze

2013. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tök könnyű, nekem az volt, h fodrásznál vagyok és új hajat szeretnék, és beszéljem ezt le a tanárral, meg az elején, h hogy érzem magam, izgulok, e

no para

nekünk tételünk sem volt,tehát készülni sem tudtunk nagyon rá

2013. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
113 ból 85 pontom lett....
2013. jún. 18. 13:05
 5/6 A kérdező kommentje:
117-ből bocsánat.:)
2013. jún. 18. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Á, annyi ponttal szerintem bőven meg van a kellő tudás hozzá.


Alapvetően nyelv érettségin teljesen természetes témákról beszéltek, tételek azoknak kell, akik még nincsenek megfelelő szinten és ezért íly módon pótolják a hiányzó tudást. (Mondhatni célírányos, intenzív felkészülés, de ha már meg van a megfelelő szint, akkor teljesen felesleges)


Simán van esélyed max. pontra, megbukni szinte biztos nem fogsz.

2013. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!