Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le tudná ezt a két mondatot...

Le tudná ezt a két mondatot magyarra fordítani nekem valaki? (angol)

Figyelt kérdés

Az egyik: Just by imaging that, this thing which was affected by the cold and my various concerns this shrunken meat of mine is heating up again.

Illetvee: I shall proceed to start all over with my fun life.

Előre is köszönöm. :)



2013. jún. 16. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Csak attól h ezt elképzelem, ez az dolog, amit kikészített a hideg (v. a megfázás, de ez kevésbé vsz) és a mindenféle félelmeim/aggodalmaim, ez az összezsugorodott kis húsdarabom (v. kis húsdarab, ami vagyok) kezd újra átmelegedni.

Ezennel újrakezdem a kellemes élete(me)t. Vagy kezdem elölről a poénos életemet.

2013. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első: Már attól, hogy elképzelem, ez a hidegtől és a különböző aggodalmaimtól áthatott, zsugorodott húsdarab, újra elkezd felmelegedni.

hm, a második kicsit neccesebb

Tovább kéne haladjak a vicces/szórakoztató életem elkezdésében.

2013. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :D
2013. jún. 17. 00:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!