Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin lehet...

Szóbeli érettségin lehet hátrányom vagy előnyöm abból ha az én írásbeli érttségimet küldik el a vizsgaelnöknek?

Figyelt kérdés
Jobban fog az én feleletemre figyelni az elnők mint másokéra? mivel az én nevemmel és írásbelimmel már találkozott elötte
2013. jún. 10. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem ha elviszi az elnök az írásbelidet, akkor inkább azt ellenőrzi, hogy az adott tanár tényleg a javítókulcs szerint javított e.
2013. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán. Nem is küldenek, mert vagy mindent elküldenek, vagy az elnök választja ki, melyiket viszi el, és ilyenkor a javítás szabályosságát ellenőrzi. Nem a tanárok választják ki, melyiket küldik el.

Konkrétan egyébként nem is tudhatod, hogy a tiédet küldték el, mert akkor ott valaki fegyelmi vétséget követett el...

2013. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Á, nincs azoknak ilyenekre idejük
2014. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!