Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem egy hét alatt...

Van esélyem egy hét alatt megtanulni 80 tételt érettségire?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 22:12
 1/8 anonim válasza:
100%
ha nagyon tanulsz sok sikert
2013. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon fog a memóriád akkor igen egyébként felejtős!De amúgy jó hogy egy egész végzős éved volt rá!
2013. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Persze egy nap alatt 10 tételt meg lehetne tanulni, majd jönnek a nagy egyetemisták... De sajnos, ha másik nap megtanulod a következő 10-et, az első 10-et jóeséllyel elfelejted.
2013. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk reggel 6-tól este 10-ig kőkeményen tanulod akkor van.:D
2013. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Viccelsz, fél nap alatt simán.
2013. jún. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

tegnapelőtt körülbelül éjféltől reggel nyolcig kb 600 oldalt "tanultam meg"

de persze ez a 600 oldal mind mind olyan volt, amit már megtanultam egyszer, és alig volt ismeretlen

még így is rengeteg hiányossággal mentem vizsgára


esélyed persze van, de az leginkább úgy, hogy

beosztod a tételeket, az időt és ezt

betartod!

minden háromnegyed óra után érdemes 10 perc szünetet tartani, de az még jobb, ha 20 percenként tartasz 5 perc szünetet

2013. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
78%
én mindigis úgy voltam vele hogy főbb a stratégia ha nem úgy látsz neki a tételtanulásnak hogy szervezetlenül egyszer ezt egyszer azt meg mint aki meghülyült akkor nem sikerül. de ha jól átgondolod , utolsó napjaid beosztod. bármi lehetséges ! :) üdv : egy érettségiző
2013. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még most kezdem el...:D
2013. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!