Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én mindig is utáltam azokat,...

Én mindig is utáltam azokat, akik vágták a dolgokat egyetemen, és mivel ők zsírok voltak az adott karnál és szaknál, ezért lenézték azokat, akik nem szereztek olyan jó jegyeket. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Szerintem ez annyira gerinctelen, mert egyetemen nagyon sokat számít az, hogy ki honnan jött, milyen gimnáziumból, szakközépiskolából. Én nem egy nagyon erős gimnáziumból tanultam tovább, és én sokszor éreztem azt, hogy lenéznek engem, és a tudásomat. Ez nagyon rosszul esett nekem.

2013. máj. 23. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

te kezded úgy, hogy "mindig is utáltam azokat, akik vágták a dolgokat az egyetemen".


te is pontosan ugyanúgy vághattad volna, ha egy kicsivel több energiát fektetsz bele, és nem hagyod magad megbélyegezni, hogy szar helyről jössz. bármit megtanulhat az ember. mi értelme van egyetemre járni, ha nem vágod? akkor segítséget kell kérni attól, aki vágja. nem utálkozni.

2013. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rohadtul nem számít honnan jössz. Én pl. egy noname infós szakközépből jöttem biológusnak, és sok olyan van, akiknek sokkal rosszabb jegyei vannak (akár bukdácsolnak is), pedig szószerint a megye (talán a Tiszántúl) egyik legjobb gimijéből jöttek.
2013. máj. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első félévben számít, hogy honnan jössz, utána csak a szorgalmon múlik minden. Ráadásul ha én halálra tanulom magam, az évfolyamtársaim pedig mindent kipuskáznak, aztán valaki találkozik velük, akkor általuk engem is ugyan úgy elítélnek, hogy minek járnak egyetemre, ha nem tanulnak semmit. Aki nem képes tanulni, ne járjon egyetemre! Senkinek sem kötelező. Aki viszont ott van, az lenne a minimum, hogy legalább megpróbál teljesíteni valamit, és nem azon háborogni, hogy más okosabb, vagy szorgalmasabb, mint ő. Nehogy már nekem kelljen szégyellnem magam azért, mert normálisan tanulok.
2013. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!