Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki NEM...

Van itt valaki, aki NEM halogatja a tanulást?

Figyelt kérdés

Nem bírok reggeltől éjjelig tanulni, és amíg nem kényszerülök rá, nem is akarom kipróbálni. Ugyanis napi 6-8 óra tanulás is lefáraszt.

Ha mégis halogattam, akkor stresszelt a tény, hogy már nem biztos, hogy meg tudom tanulni, hogy akkor már alig lesz szabadidőm. Ez hátráltatott. Pedig "csak" napi kb. 8 órát kellett tanulni ekkor. Vagyis kellett volna.

Én igénylem, hogy minden nap tanuljak is, vagy lelkifurdalásom lesz és pihenjek is. Mindkettő kell, ha számonkérés jön.


Tudom, ki lehet bírni a reggeltől éjjelig tanulást, tudom, lehet úgy jó jegyeket szerezni, mert másnap azért még elég jól emlékszel, aztán úgyis a lényegtelen infót felejted először, a lényegeset kevésbé.

Tudom, hogy akik Dr, habil, prof. stb. címet elértek, ők is zömmel így csinálták.


Mégis, én jobb szeretek bármennyi tanulást több napra osztani.

Nem véleményeket kérek. Ismerem a rosszalló véleményeket erről a fajta tanulásról.

Az érdekel, van-e itt valaki, aki még NEM halogat?


2013. máj. 21. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs, ők most is tanulnak, és nem itt lebzselnek.
2013. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én pont azért nem halogatom, hogy tanulás közben is legyen alkalmam időnként 5-10 percet lebzselni, mert nem tudok és nem is akarok órákon át folyamatosan koncentrálni. Tudom, hogy képes rá egy ember, de nekem nem jön be.

Úgyhogy rossz válasz.

És kötözködő.


Az érdekel, van-e itt, aki nem halogat még rajtam kívül.

Vélemények nem érdekelnek.

2013. máj. 21. 13:26
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj én se szoktam reggeltől estig tanulni mert csak zombi lennék tőle igenis kell a kikapcsolódás h felfrissülve ülj le újra.Ha úgy érzed pihened kell pihenj ne erőltesd mert úgy se fog menni.Különben is hülyeség hogy lehet órákon keresztül koncentrálni...úgy se ragad meg minden.
2013. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!