Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy védőnőnek átlagban mennyi...

Egy védőnőnek átlagban mennyi a havi keresete?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
120-130 ezer
2013. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez bruttó vagy nettó?
2013. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Védőnők közalkalmazottak. Szolgálati idő függvényében változik a bérük.

Teljesen kezdő védőnő 122.000 Ft-ot kap+ Erzsébet utalvány (ennek összegét nem tudom olyan 9 ezerre saccolom)

3 évenként emelkedik a fizetése, meg ugye ha az egész bértáblát alapját emelik akkor is emelkedik. Most ez tényleg gyalázatosan kevés egy diplomásnak, de ez nem azt jelenti hogy ez mindig ennyire evés volt, és kevés marad. ez a bértábla alapilletményt 2008 (válság előtt emelték utoljára), most már időszerű lenne bőven, nem csak a pedagógusokét az egészségügyben dolgozókét emelhetnék, hanem az egyéb közalkalmazottakét is.

2013. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
köszi a segitséget, de még mindig nem derült ki számomra, hogy ez a 122 ezer a kézhez kapott bér, vagy ebből még levonják a járulékokat adót stb...?
2013. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bruttó természetesen, hisz a nettó az nem egyforma azonos bruttónál, attól függően hogy van e gyereke valakinek, jogosult e családi adókedvezményre stb...mindig bruttó bérről beszél mindenki..

Egyébként ez 78 ezer Ft. nettó, ha nincs Gyereke/családja valakinek.

2013. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te jóatyaúristen! ezt nem mondod komolyan h ennyit kap?? Én kapok most 85 nettót eü. asszisztensként úgy hogy nincs diplomám! ez kemény...na akkor gyorsan elfelejtem a védőnő szakot. :S
2013. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért én a legalacsonyabb fizetést mondtam.

[link]

2013. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!