Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szinten informatika...

Emelt szinten informatika vagy fizika a nehezebb?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek, BME-VIK-re akarnék menni. Középszinten az Office-t nemigazán szeretem, de egy-két hét alatt orvosolható szerintem feladatokkal az a része a középszintnek. Közép után emelt lenne tervbe véve, programozás, illetve több elmélet van gondolom. Fizika középben gondolkodtam egy ideig, de sokkal több időt elvisz, mint mondjuk egy infó közép, emelt meg biztos szivatósabb. Mit gondoltok melyik emeltbe célszerűbb gondolkodni?

2013. máj. 16. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:
80-85%-ot szeretnék írni, fizika esetében szerintem elég nehéz, nem tudom infónál mennyire jellemző ez?
2013. máj. 16. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Az infó szerintem könnyű, főleg ha VIK-re akarsz menni akkor neked tudnod kell. A fizika emelt szerintem nehéz.
2013. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
programozásban egy ismerősöm segítene, mert nem tiszta már az a része a dolognak, de azért egy évem van rá még. másik része meg az office középszinten is akár, excel-t meg acces-t nem szeretem, de azért egy év szerintem elég lehet a tételek megtanulására, illetve a többi hiányosság pótlására.
2013. máj. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!