Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hülye a biológia...

Miért ilyen hülye a biológia tanárom?

Figyelt kérdés
8.-os tanuló vagyok, idén felvételizem, amúgy is sokat tanulok, de nagyon fontos, hogy felvegyenek A Veres Pálné Gimnáziumba. Még ötödikben elment a tanárunk, és azóta minden évben új van... Tavaly kitűnő lettem, és még a félévre dolgozom. Na de! Ma röpdolgozatot írtunk biológiából, és én az egész órai munkát megtanultam. 1 pontot lehetett veszíteni az ötöshöz, és mindent leírtam ami a füzetben volt. " feladatot kellett megoldani, ebből a másodikban maximum (!!!) 2 pontot veszthettem volna, mert annyit tényleg nem jól írtam le. Az első feladatom tök ugyanaz mint egy olyan gyereknek aki a tanár kedvence, és az övé 8, az enyém 6 pontos lett. Így a dolgozatom hármas lett, de ha úgy vesszük négyest ér. Érdekes még az is, hogy csak azok kaptak ötöst akik a tanár kedvencei... Miért ilyen? Hogy javítsam ki? Félek, hogy nem vesznek fel!!! A diákok azért kedvencek, mert mindig jelentkeznek (én is, csak van mikor nem vesz észre), legtöbbször bekiabálják a jó megoldásokat, és stréberek, szóval mindig mindent elmondanak a tanárnak, meg segítenek neki, lépten nyomon ott vannak mellette...
2009. szept. 29. 13:14
1 2
 11/11 anonim válasza:

Igen,oda,épp harmadik éve,én hatodik után kerültem ide.

Az előkészítő 9000 ft,az előkészítős tanárok jók,bár matematikából köztük van az osztályfőnököm is...az előkészítősök mindig agyon dícsérik,hát én nemtudom...:)

Előkészítőre érdemes ide járni,a többit gondold át.

Sok kitartás kell ide,biztos lelkiállapot(mert itt nagyon csúnyán vannak igazságtalanságok a véleményem szerint,picit meginoghatsz tőlük.)és nem utolsó sorban baromi nagy arc...Az is eléggé meghatározó,én ezért nem szeretem ezt a helyet.De ha a tesód szerette,valószínűleg csak fogod te is.Nézik az ellenőrzőt a felvételin(szóbelin).Annyira nem számít,intőket nézik,esetleg ha valamiből neadj isten hármas lennél,megkérdezik,hogy miért,de ha az írásbelid jó lett,és a szóbelin sem látszottál kevesebbnek,nem befolyásol semmit.

2009. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!