Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki melyik tárgytól parázik a...

Ki melyik tárgytól parázik a holnap kezdődő érettségi írásbeliken? Írd meg miért.

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Töri. Úgy voltam vele, hogy szeretem, tudom, könnyű. Nem is foglalkoztam vele annyira év közben, de a próbaérettségin rájöttem, hogy alig tudok valamit. Hatalmas szerencsével és az atlasz használatával lett 3-as, ami nálam már nagyon rossznak számít. De 2 hét alatt 4 évnyi anyagot átvenni nem lehet, így olvasgattam, hogy legalább legyenek ismerős dolgok, de enni.

Most már csak a szerencsében és az atlaszban bízom.

2013. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biosz, kémia emelt, azt hiszem nem kell ecsetelnem miért. A többi tantárgyra konkrétan egy büdös szót sem tanultam, talán egy egészen keveset törire, de másra egyáltalán semmit.
2013. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Töri, olasz. Ez a két emeltem, az életem múlik rajtuk kb.
2013. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából az összes az angol kivételével. Mivel nem vagyok jó tanuló ( a kib*szott lustaság miatt) így szinte semmit nem tudok a 4 év anyagából. magyarból majd rizsálok valamit érvelésen, matekból reménykedem hogy lesznek könnyű feladatok, töriből imádkozom, remélem az atlasz majd segít, angol az meg no para mert abból jó vagyok.
2013. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyar és kémia emelt.
2013. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyar, kémia emelt.
2013. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!