Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az aki nagyon közel (1-2...

Ki az aki nagyon közel (1-2 utcányira) lakik az általános/közép iskolájától? Tapasztalatokat kérnék, szeretitek, hogy nem kell korán kelni stb. mi a jó, és mi a rossz benne?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, én imádom, hogy nem kell korán kelni, ennek ellenére majdnem mindig elkések az első órámról. :D

Szerintem csak jó oldala van, pl simán hazaugorhatok vmiért stb..

2009. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én az iskolámmal szemben lakok, szerintem nagyon jó mert ha valamit otthon felejtek akkor csak annyi, hogy haza megyek érteXD nem kell korán kellni, mondjuk én mindig korán kelek, nem is nagyon lehet elkésni a suliból mert 3 perc alatt bent vagyok, mondjuk ha néha napján nem működik a jelző lámpa akkor 2 perc alatt is:) szerintem a hátrány csak annyi, hogy mindenki tudni fogja, hogy hol laksz és lehet lesz hozzá fűzni valójuk a ház kinézetéhez egyébként semmi gond nincs vele:) szerintem...
2009. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én bicóval úgy 4-5 percnyire lakom a sulitól, és így is szinte mindig késésben vagyok...

Én szeretem, hogy nem kell olyan korán kelnem mint ha busszal járnék, és hamar haza is érek.

2009. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nincs benne. Barátnőm 2 háztömbnyire lakott a sulitól és kb inden reggel elkésett és egyszer szőrös papucsban indult suliba, de egyébként tényleg semmi rossz nincs benne ha az ember odafigyel rá.
2009. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 2 percre lakom az iskolámtól, ott lakok majdnem mellette, ugyan abban az utcában, két házzal arrébb:D

Imádok itt lakni, igaz énis majdnem midnen reggel elkések. Van, hogy reggel 7re bemegyek, félkor hazajövök, és ráérek 57kor elindulni:P

2009. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja,igen ez úgy szokott lenni,hogy mindig az késik legtöbbet aki a legközelebb lakik :D

én 5 percre laktam az általánosomtól,általában 8 előtt 5-10 percce értem be :P

2009. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
énis közel lakok a sulihoz, ittvan egy 700méterre (5perc gyalog, 1 bicóval :D) és mindig 50után értem be... most 8km-re van a sulaj, bicóval járok, így mindig kicentizem, és általában 55-58között érek be 7:30 utáni indulással :D
2009. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!