Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Túl lehet élni a gólyatáborokat?

Túl lehet élni a gólyatáborokat?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába, és az anyukám bogarat rakott a fülembe, hogy milyen brutális dolgok fognak a gólyatáborban történni. Bevallom kicsit félek. Nem vagyok az a bevállalós csaj, és ha nem megyek el félő hogy rögtön megbélyegeznek. Senkit sem ismerek majd az új sulimban. Mit tegyek? Lécci válaszoljanak olyanok akik már átélték.
2008. jún. 15. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

A középiskolás gólytábortól nem kell félni, nálunk nem volt semmi durva, csak a tipikus "hajnali kettőkor felébresztünk villanykapcsolással, ágyrázás, szódásszifon, sorakozó, futás a tábor körül" meg ilyesmik. De ez még tényleg a poén-kategória.

Az egyetemi gólyatábor meg csak arról szól, hogy összegyűlünk, vedelünk, hányunk, aztán megint vedelünk, hányunk... Az órafelvételre meg talán sikerül kijózanodni. :P

2008. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ezt szecskatábornak hívták. Én nagyon élveztem. Igaz ugyan, hogy én az első évemet katolikus gimiben jártam, és a tanárok elég szigorúak voltak, még ha a diákok akartak is volna vadulni, hát azt annyira nem lehetett. Persze azért a piázás meg volt oldva, de nem volt össznépi lerészegedés, csak úgy szépen suttyomban. Voltak kisebb szivatások, meg a szállás maga olyan volt, mint egy menekülttábor, a kaja pocsék volt, de a társaság nagyon jó. Mire elsőre mentünk suliba, már voltak közös élmények, tudtunk miről dumálni, az egész osztály jóban lett, és mindenki szerelmes volt a negyedikes fiúkba. Mivel nálunk csak elsősök és negyedikesek voltak ott. Meg néhány tanár. Jó buli volt.
2008. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Aki azt írta, hogy a bölcsészkaron rendes, illedelmes emberek vannak, az nagyon téved :) Itt Pécsen a BTK-n pl. pénteken már szinte senkinek nincs is órája (lehet, hogy tényleg senkinek), szerinted olyankor mi történik? A péntek a berugás napja :P
2008. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
a károlyi mihályba megyek kül.kersekedelem meg köz.gáz-os, ma ismertem meg az oszt társaim és nem valami nagy durranás a nép... az idősebbeket még nem ismerem... ma tudtam meg hogy csak 2 napos lesz szal valahogy tuti túl élem :P ha az idősebbek is olyanok, mint a mostani oszt.társaim akkor max. sakk-versenyt rendeznek... :S nem sok piás bulit nézek ki belőlük... :( de jön velünk a drámatanár, meg atesi :S szal tényleg nem tudom hogy mosmár mit gondoljak... de azért kösszi ezerszer mindenkinek a megnyugtató válaszokat :D
2008. jún. 18. 19:53
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem bölcsészeti karra járok, és nem is vallás a területem.

És a mi gólytáborunkban (fősulis) nem csak erről szólt a dolog.Jól éreztük magunkat és ismerkedtünk...

Akárhogy iszik, de egy 18-23 évesnek több esze van, mint egy 14-16 évesnek!

2008. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
90%
Én 11ikes vagyok és a mi gólyatáborunk, csigabulink brutális volt. A megalázó cuccban végigjárni a várostól, a gusztustalan kaja evéséig, a hugyoskölnitől a nyilvános céllövöldéig...Szóval nem mondom, hogy mindenhol kemény, de nálunk halálos volt.
2008. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
aki utoljára irt(bocsi, de nem irtál nevet) szóval melyik suliba jártál????
2008. jún. 23. 13:28
 18/19 anonim válasza:
89%
Érdekes módon, nálunk nem volt gólyatábor, csak gólyabál volt(3éve), de ahogy látom jobb is hogy nem rendezték meg.
2008. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Én szeptembertől egy informatikai és gépészeti középsuliba fogok járni,képzelheted mi lesz ott a gólyatáborban:D (egész osztályomban 8 lány van a 30ból) Mégis minden (!) felsőbb osztálybeli szerint hihetetlenül fantasztikusan jó a gólyatábor. próbáld meg jól érezni magad,és ismerkedj!:)sok sikert!:)
2009. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!