Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Túl lehet élni a gólyatáborokat?

Túl lehet élni a gólyatáborokat?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába, és az anyukám bogarat rakott a fülembe, hogy milyen brutális dolgok fognak a gólyatáborban történni. Bevallom kicsit félek. Nem vagyok az a bevállalós csaj, és ha nem megyek el félő hogy rögtön megbélyegeznek. Senkit sem ismerek majd az új sulimban. Mit tegyek? Lécci válaszoljanak olyanok akik már átélték.
2008. jún. 15. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szia! én most leszek 11.-es. és Bár én nemvoltam a sulimban, nemkell semmitől félni. De ha nagyon félsz akor anyukádnak mondd meg. Nemlehet visszavonni? én sem voltam, mégse néznek hülyének. nekem anno csak 2 oszt társam ment el. Ha meg kötelező akor hazaszólsz ahogy van valami. És tanárok is lesznek, nemfonak megenni. nyugi. talán a neten utánna nézhetsz van e valami érdekes a suli eddigi gólyatáborairól.
2008. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Én is most fogok gólyatáborba menni, nem tudom te milyen suliba mész, de tök jó buli lesz majd! Meglátod, csak annyi, hogy egy pár idióta feladatot kell véghez vinni, meg ilyenek. De ez csak egy része! Megismered az osztályfőnököd, az osztálytársaidat és jót szórakozol! Hidd el, az, hogy kicsit bolondot csinálnak belőletek, az csak egy buli. Mint egy akadályverseny, olyasmi lesz. Sokat fogsz nevetni, és szórakozni, és vissza fogsz majd vágyni a táborba. Hidd el, ha nagyon durva lenne a tábor, a tanárok nem szerveznék meg!! Remélem miután végigolvastad több kedved lesz elmenni:))
2008. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, egyáltalán nem dúrva a gólyatábor... Főleg középiskolás :) Én még az egyetemi gólyatábort is túléltem :)
2008. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
91%

Szia!

Iskolafüggő a dolog.

Mondjuk középiskolában nemtom mik vannak, de főiskolás gólyatáborkról tényleg hallan olyanokat, amihez képest Szodoma és Gomorra is csak egy apácazárda volt.

Ha netán ez is olyannak ígérkezik, akkor nem biztos, hogy jó ha elmész vagy ha el is mész azért nem kell mindent bevállalnod.

2008. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
93%

Én 94-ben mentem gólyatáborba, nekünk volt éjszakai akadályverseny, váratlanul felriasztottak éjfélkor és gyalogoltunk jó pár kilómétert, néhol feladatokkal megszakítva. A "nagyok" persze visszaéltek státuszukkal és szigorúan bántak velünk, szivattak bennünket. Hajnal 5-re értünk vissza a táborba, nagyon ki voltam.

Nem akarom elvenni a kedvedet tőle, mindent összevetve jó buli, de azért résen kell lenni, és számítani minden meglepetésre.

2008. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Most végeztem a első osztályt a gimiben, de a gólyatáborból egy percet sem felejtettem el! Iszonyú jó volt! Ha mégegyszer átélhetném, biztosan akarnám!
2008. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm sikerült egy kicsit megnyugtatnotok... végül is csak túlélem majd valahogy =) Csak anyum egy kicsit megijesztett. Addig én is benne vagyok a bulikban míg el nem durvul, csak attól tartok hogy a 10.-esek játszák majd a kiskirályokat és csicskáztatnak minket!
2008. jún. 16. 12:16
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Aha persze ne félj, én mikor középiskolás gólyatáborba mentem, csak befogkrémeztek, víz alá tették a fejem, a fújó szélbe vizes hajjal kitaszigáltak, teleköpködték az ágyamat, a telefonomat elvették és letelefonálták róla az összes pénzt, leöntöttek kólával, soroljam még? Vártam a pillanatot amikor megszökhettem, hazarohantam sírva. Az első évet fegyelmi tárgyalással indítottuk. Egyébként másodikosok csinálták. 14 évesen nem nagyon tudtam megvédeni magam. Bezzeg most 22 éves fejjel tudnék mit csinálni... dehát az régen volt már. Melyik suliba mész?
2008. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Gólyatábor középiskola előtt?????Csak tudnám ki találta ki ezt az eget rengető marhaságot?? :S

A 15-16 éveseknek nincs annyi sütnivalójuk a szervezéshez, sem a durvaságok kikerüléséhez...

Én 2007ben vettem részt a fősuli előtt gólyatáborban felejthetetlen élmény volt, életem egyik legjobbhete!!!Véleményem szerint e kor előtt nem szabadna ilyesmit szervezni...e korban már mindenki felelősségteljes és felnőtt...

Amúgy meg szerintem ha valami nagyon kínos számodra egyszerűen eljössz...semmire sem kötelezhetnek!

2008. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
HE? Mindenki felelősségteljes és felnőtt? Melyik szakra jártál, bölcsész-szakra, vagy vallás szakra vagy mire? Vagy csak az én szakom olyan hogy orrba szájba hányik iszik hányik iszik aztán sz*rik aztán kezdi elölről? Mert én ezt hittem eddig minden felsőfokú iskola gólyatábora ilyen (kivéve persze a vallás és bölcsészt)
2008. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!