Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem, főiskola valóban...

Az egyetem, főiskola valóban azoknak való akik "tanulás nélkül", jó eredménnyel végzik el a gimnáziumot?

Figyelt kérdés
(a tanulás nélkül azt értem h nem tanulnak minden nap, minden órára, hanem témazáró, dolgozat előtti nap átnézik az anyagot, és mégis olyan eredményt érnek el, mint akik egy hétig tanulnak rá)
2013. ápr. 27. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egyetem azoknak való, akiket érdekel az, amit tanulnak és nem csak alibi diplomát akarnak. A komoly, vmit is érő szakokat nehéz elvégezni, még azoknak is, akik gimnáziumba/középsuliba odafigyeltek órán és úgy megjegyezték a dolgokat
2013. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Az egyetem/főiskola is olyan mint a középiskola/gimnázium: ugyan úgy kell tanulni, csak jóval többet. Egyetem előtt el sem tudtam képzelni ezt, gondoltam, hogy csak felvágásként mondják, de tényleg sokat kell tanulni és csodálkozom, hogy az emberi teljesítmény mire képes. Több száz oldalt meg lehet tanulni rövid idő alatt. Rá vagy kényszerülve.

2013. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez baromi hülyeség.
2013. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:
100%

Na ők lesznek azok, akik úgy repülnek, hogy a lábuk nem éri a földet.

Ott tanulni kell és kész. Túl nagy és bonyolult az anyag ahhoz, hogy csak pikk pakk átnézze és hopp egy ötös.

2013. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!