Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megalázás az iskolában?

Megalázás az iskolában?

Figyelt kérdés

Helló

Hogy ma is iskola van és nem tudok bemenni, évek óta van szorongásom , és ha megaláznak felerősödik.

A Gyakorlati tanárom folyton megalázz beszól, Lenézz , és volt hogy egész osztály ellöt leégetett olyanokat kérdezgett hogy szoktam-e önkielégiteni meg ilyenek. Jövöhonapva írásbeli és folyton csesztet tegnap és ilyeneket mond minjár leverek neked olyan poffont. Már anyira elegem van, Tegnap is terités közbe mindenki kinevetett és most nem tudok kilépni a szombámból.

20 Fiú hogy Kéne felépnem? Pincérnek tanulók de ha a tanár

vágya hogy megbukjak lehet nem juttok tovább , tegnap még azt is mondta ha felidegesitse magát akkor felmegy az igazgatohóz és megmondja neki hogy kirugjanak.

Meg ilyeneket mond nem vagy te Diszlexiás ?

És én erről nem tudtam hogy az lennék inkább csak ha szorongatnak akkor a szorongás meg az ideggeség miatt nem tudok odafigyelni az órán. Xanaxot is szedtem már most is vettem bee 3-at! De nem merrek bemeni féllek hogy megint ez lesz mint az elöbb. VOlt hogy egy hétig nem voltam suliba és a többiek és nyaliznak a tanárnak és ugyan ugy beszólnak. 20 éves vagyok van 8 általánosom de nem szeretném ott hagyni az iskolát. És a tanár célja már szinte biztos hogy az hogy ne tudjak vizsgázni.



2013. ápr. 12. 07:56
 1/9 anonim válasza:
azert ez.eleg durva.a tanart kene kirugni.en tuti felvennem teloval az egesz orat diktafonra es megmutatnam az igazgatonak.kib@....tnam a pi....aba?tonkretenni egy fiatal gyereket,az allando csesztetessel.kicsit legyel te is magabiztosabb ne hadj mindent rajuk.sajnalom a helyzetedet de ez sokaig igy nem megy valamit lepni kell.
2013. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen most ez a tervem hogy rejtett Kamerával vagy Valami Hangrögzitővel fel akkarom venni! Már nem bírom amit csinálnak. Már honapok óta ez folyik folyon Én vagyok a szemét.. Tegnap elkezdtem egy mondatott akkoral ( Utána kijavitottam magam ) hogy Akkoral nem kezdünk Mondatott Tanárnő meg kioktatsz engem hogy képzelet.. És Mondtam én magam javitóm ki gondolom ö is tudta csak szerett szorakozni . Anyira elegem van belőle ma se tudok bemenni a suliba...Meg Dávidót és Sanyit hazaengedi 12.15-kor!!

Engem meg csak Fél háromkor. Dávid bejön 10 órára és hazamegy a 12:15-el!! ÉN Bejövök 7:30-raés haza enged fél háromkor és igy nem érem el a busszom és 4 órásival kell hazamennem. :S

2013. ápr. 12. 08:21
 3/9 anonim válasza:
20 évesen ne hagyd magad és főleg ne kezdj el Xanaxon élni.Mindenáron vetesd fel vagy pedig ha beszól vágj vissza neki csak hogy ne érezze annyira nyeregbe magát.
2013. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát volt ilyen és azt mondta a tanár nagy a bofám vegyek vissza magamból :S Szóval akkármit csinálok én vagyok a Szar :S

És Most ez a hangfeltével a céllom Jövöhét szerdán lesz legközlelebb gyakorlatom.. Szóval addigra szerzek valamit!! :

2013. ápr. 12. 09:52
 5/9 A kérdező kommentje:
+ Kösszi a válaszokat!! Most kicsit ITttam .. 2 feles meg energiaital szóval ha kicsit gyagyiuzr írrul akkor nem legyen gond!! Csak elegem van abból hogy ez a tanár ilyen Bunkó!! Én nem mondtam neki sose hogy daggadt + nem szindtam lee senkit se.. ÉS bírom hogy az egész osztály elött nevetségesé tessz..
2013. ápr. 12. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Van nálatok valamilyen pszichológus vagy hasonló? Javaslom, keresd fel.

Xanax + pia + engergiaital azt nagyon gyorsan felejtsd el!

2013. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia !!! Kössz a választ Sajnos már megittam most ébredtem fell!! 1 Óra van szinte :S De nincs semmi bajom csak kicsit kóba vagyok meg fáj a fejem..! Kösszi a válaszokat... Megprobálok majd valamit kitalálni.
2013. ápr. 13. 00:51
 8/9 anonim válasza:
Én az osztálytársaimtól kapom folyamatosan a megalázást, sajnos nem vagyok vékony lány,sőt! :/, ez ezért illetnek elég csúnya nevekkel, már nem bírom sokáig, sehol nem bírom kiadni magamból, mindenki azt mondja szarjam le, de nem megy, a gombóc folyton ott van a torkomban, és sajnos a szakmai tanárom velük együtt nevet.
2013. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha akkarsz írj privátot , Kösszi a válaszókat!

Itthon elmeséltem, és Hát a tanár mióta tudja ezt azóta leszált rólam, egy ártó szava nem volt.

2013. ápr. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!