Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs semmi bajom, de nem...

Nincs semmi bajom, de nem akarok holnap suliba menni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Előrehozott Föci és Matek érettségire készültem az egész szünet alatt. Erre ma megtudtam h holnap magyar TZ és ami a legjobb hogy a TK-m a sulibavan.Ezek után szinte esélytelen holnap 5-ös TZ-t írni pedig fontos lenne.Mit tegyek? Nem akarok lógni,de 1-est se...

2013. ápr. 2. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Használd ki az időt, és tanulj, ilyen egyszerű.


Tán bent voltál az órán, és remélhetőleg nem zenét hallgattál - akkor annyinak meg kellett ragadnia, hogy könnyedén tudjál belőle 4-5-ös szintre dogát írni.


Amúgy meg: vállald a dolgokat. Sajnos az élet nem olyan, hogy a megpróbáltatások elől csak úgy meg lehet lépni. Pláne, ha dolgozni kezdesz. Lesz olyan, hogy hiába készülsz valamire, a főnököd a nyakadba rak teljesen mást, aminek már tegnap kész kellett volna lennie. És ott nem egy jegy, hanem akár az állásod foroghat kockán.


Előtted egy csomó óra, hajrá :)

2013. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van,de nincs itthon semmilyen tankönyvem,a füzetem meg max.3-asra jó mert van amit nem ad le a tanár,mert az " Úgyis benne van a TK-ba".

Tudom be is lehet vállálni,mert az életbe nem lehet minden alól csak úgy kibújni,DE ha ez alól lehet akkor miért ne? egyszerűbb lenne nekem és a jegyem sem romlana...

Tudom nem tűnhetek valami tisztességesnek ezzel a hozzáállással,de ha mások is megtehetik akkor miért nekem kéne bevállalnom ?

2013. ápr. 2. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt olyan, hogy nem tudtam készülni, aztán ellógtam és később bepótoltam. És leérettségiztem (állítólag elég jó eredményekkel:D).

Menj el a dokihoz, mit tudom én, megy a hasad, aztán holnapra kiír.

2013. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja valószínűleg ez lesz,csak annyival nehezebb dolgom van,hogy apukám egész reggel itthon van,csak olyan 8-9 körül megy el. Két megoldás van. Melyik jobb szerinted ?

1.Bemegyek suliba és megpróbálom hazaküldeni magam.

2.Otthon bebújok az ágy alá és ott alszom át azt az időt ameddig apukám otthon van.

2013. ápr. 2. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hánykor mész suliba?

Mert az orvosok 8-tól rendelnek általában. Nálam ezt el lehetett játszani, mert 8-ra mentem suliba, szval érted.

2013. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem,én is így csinálnám csak holnap pont délutános a gyerekorvos :/
2013. ápr. 2. 21:58
 7/7 anonim válasza:
100%
végül elmentél??
2013. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!