Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon ha...

Hogy mondjam el otthon ha rossz jegyet kapok?

Figyelt kérdés
A szitu: német 1. doga. 3-as tavaly 5-ös voltam. Ha simán elmodnom anyámnak ho német 1. jegyem 3 kicsinál:S javaslatok?
2009. szept. 18. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el simán: anya, apa, sajnos németből írtam egy hármas dolgozatot, legközelebb jobban fogok igyekezni, azt hiszem, erre most nem készültem eleget, de tanultam a hibámból.
2009. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
így van,én is így csináltam anno
2009. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Miért olyannagy dolog ez?
2009. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem mondod komolyan, hogy a tanárod képes volt szeptember elején (pár nappal az évnyitó útán!) dolgozatot íratni?!... 8-[]


Már bocs, de ez egy elmebeteg!!!


Különben nyugodtan mondd meg: tuti nem "csinál ki" az anyukád, szerintem ő is el fog ájulni a tanár baromságán!

Nem lehetsz mindig 100%-os formában, neked is lehetnek rossz napjaid.


Még rengeteg időd van kijavítani!


(egy kétgyerekes anyuka) :D

2009. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én föciből feleltem 3-asra :S pedig nagyon jó tanuló vagyok. mi írtuk meg a vázlatot (fogalmak voltak és a jelentést mi írtuk oda). engem abból feleltetett, amit leírtam perfekt elmondtam. de neki nem tetszett, 3-as :S ez volt 1,5 hete!!!! anyuék még nem tudják :S
2009. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Már három hét eltelt, simán irathat dolgozatot. Meddig kellene várni, decemberig??

A kérdezőnek pedig... Miért csinálsz belőle ilyen nagy dolgot? Ugyan úgy elmondod mintha ötös lenne...

2009. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

21:34-nek


Mondjuk azt gondolnám, hogy előbb megtanítja és utána meg gyakoroltatja, amit tanultak!... De lehet, hogy én hülye vagyok?...

Igaz is : mi a frásznak tanítani és különben "sincs idő" a gyakorlásra... 8-[


Az ilyen tanárnak nem az a lényeg, hogy a tanítványai TUDJANAK, hanem az, hogy ő gyorsan teleszórja őket rossz jegyekkel, adminisztrálja saját magát, milyen sok dolgozatot íratott 1 évben! (Az ilyeneket rúgnám ki először!)

2009. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Mi már legalább 5 tanárgyból írtunk dogát. Nyáriszünet utáni első matekórán írtunk egy dogát, mondanom sem kell, hogy midnenkinek rossz lett, mivel még számológépet sem vittnk, így meg nehéz volt sinust számolni:S
2009. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
93%

kicsinál egy 3-masért??? akkor képzeld el az én anyám mit tesz ha megtudja az egyesem....biztos szétver rajtam pár szíjat, meg még a gépemet is kidobja...

Téged biztos nem fognak úgy kicsinálni mint engem szal lenyugodhatsz...

2009. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a halogatást választo(tta)m anno, a te korodban.


Az én esetemben mindig titkoltam mindent, persze aztán szülőin minden kiderült, és volt nagy lebaszás!


De inkább egy nagy mint sok kicsi!



(hozzá kell tenni, nem volt sok rossz jegyem)



De te persze, mond meg anyukádnak! :)

2009. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!