Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudásodajövőd: regisztráltam,...

Tudásodajövőd: regisztráltam, de sehova nem tudok jelentkezni, mindenhol azt írja, hogy betelt a keretszám?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy konkrétan semmilyen angol nyelvtanfolyamra nem tudok már jelentkezni, sem Budapesten, sem Pest megyében?
2013. márc. 1. 12:57
 1/3 anonim válasza:

Most törölték a másik kérdésedet? Mert oda válaszoltam fél órája, de már sehol nincs a kérdés.

Tesóm már meg is csinálta. Nem nagyszám, 3 hét össz-vissz. Annyi idő alatt nem igazáűn lehet megtanulni semmit, az ki vagyok és hol lakom kivételével...

2013. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pesten hamar betelik, nálunk lehet iskolán keresztül is jelentkezni és akkor tuti bekerülsz. felmész a nyelviskola honlapjára és beregisztrálsz bemész szintfelmérőre és semmi más dolgod nincs csak várod h értesitsenek hogy mikor kezdödik.

itt egy példa keress egy ilyen sulit biztos pesten is van,mert nálunk elég sok : [link]

2013. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megprobálom!:)
2013. márc. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!