Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha sikerül szereznem nyelvvizs...

Ha sikerül szereznem nyelvvizsgát májusban, akkor azt betudom számíttatni a felvételin, ha most nem jelölöm be h rendelkezek vele?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nyáron lesz lehetőségem bejelölni hogy rendelkezek nyelvvizsgával, vagy csak a hiányzó adatok pótlására lesz lehetőségem?


Tudom, tőlük kéne, de nem hiszem hogy ma már kapnék választ, és még lenne lehetőségem bejelölni a nyelvvizsgát.

de ha nem sikerül megszerezni és nem tudok róla "fénymásolatot" küldeni, akkor csak egyszerűen nem számítják bele a pontokba ?


2013. febr. 28. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha később szerzed meg, akkor majd a dokumentumpótlási időszakban feltöltöd a nyelvvizsga-bizonyítványt.

Ennyi.

Még nem rendelkezel vele, tehát nincs semmi teendőd ezzel kapcsolatban.

2013. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de tavaly is jelentkeztem egy helyre (ami sajnos abbahagytam) és akkor, ha jól emlékszem, pl: az érettségi tárgyaknál előre kikellet választani miből fogok érettségizni, és majd nyáron feltölteni az eredményét.


Akkor szerinted lesz lehetőségem megjelölni, hogy rendelkezek nyelvvizsgával az e-felvi felületén (hiába küldök szerint fénymásolatot róla, az magában nem elég), attól függetlenül, hogy a jelenlegi hitelesítő lapomon ez nem szerepel ?

2013. febr. 28. 22:17
 3/6 A kérdező kommentje:
elnézést a lemaradt betűkért egyes szavak végén, túl gyorsan gépeltem.
2013. febr. 28. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Az az érettségi tárgyas megjelölés csak egy szándék volt, úgyis a bizonyítványt nézték.


Nem kell most még jelölnöd semmit, majd csak a dokumentumpótlásnál kell feltölteni, és -legalábbis a tavalyiak alapján- ott nem irkálnod semmit, csak feltölteni. Én is így voltam tavaly, és beszámították.

Egyébként olvasd el a tájékoztatót!

Amúgy a legtöbb embernek ilyenkor még nincs is érettségi bizonyítványa, akkor őket eleve fel sem vennék, mert most nem jelölik meg ?! Pont ez a lényege a dokumentumpótlásnak, hogy azokat töltöd fel, amiket addig szereztél meg

2013. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*ott nem kell irkálnod semmit
2013. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm válaszod :)
2013. febr. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!