Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 8. év vége ugye már nem...

A 8. év vége ugye már nem számít sehova?

Figyelt kérdés
A félévet nézik,a szóbelin megnézik az ellenőrzőt,utána már vagy felvesznek vagy nem meg a tanárok is tudják,hogy senki nem tanul 8. második félévében,ugye?

2013. febr. 28. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem számít. De azért nem árt odafigyelni egy kicsit, mert 9.ben ezzel fogtok kezdeni.
2013. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert túl vagyok a szóbeliken is és csak 1 négyesem lett,viszont most annyira nem értem a matekot,hogy azt se tartom valószínűtlennek,hogy ebből a témából egyes tz-t írjak,és így megkapjam az első egyesem. Meg a következő téma se ment már tavaly se...úgyhogy az se lesz túl fényes és így simán 3-mas leszek.
2013. febr. 28. 21:10
 3/15 anonim válasza:
53%

A beiratkozásnál vagy beszedik az általános iskolai bizonyítványodat és csak az érettségiddel kapod vissza, vagy megnézik és visszaadják, de van olyan gimi is ahol újból le ellenőrzik az év végi jegyeidet(pl.:Óbudai Gimi, Kölcsey Gimi).

Tanulni kell a II. félévben is !!!

2013. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen,de akkor már felvettek és azért,mert hármasom van nem fogják azt mondani,hogy köszönjük szépen nem veszünk föl.
2013. márc. 2. 15:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kitűnőnek lenni, de azért ne bukj meg!!! :)

Lehet lazítani, eddig úgyis pedálozott mindenki.

2013. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam,de már egyszer leírtam:)
2013. márc. 3. 19:56
 7/15 anonim válasza:
0%

De számít! Az osztályfőnökünk figyelmeztetett rá, hiába kapod meg a levelet, hogy felvettek,ha mondjuk amiből félévkor 5-ös voltál év végén 3-asra lerontod kiküldhetnek egy másik levelet vagy a beiratkozásnál közlik,hogy mégsem vesznek fel, mert nekik nem kell olyan aki csak akkor tanul ha kell valami! Volt már ilyen eset! Szóval tanulj! :)

Meg tényleg 9.-be könnyebb lesz hidd el :) Ott az első félév a 8. osztály 2. félévének ismétlése :)

2013. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt nekünk is mondták,de érdekes módon a nálunk tavaly végzett 8.évfolyamból senkivel nem történt ilyen pedig nagyon sokan lettek 5-ösből akár 2-esek is..

Valaki járt már így???

2013. márc. 10. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hülyeség, csak azért jönnek ezzel hogy jól befossatok és ne szarjátok le a tanárokat. Már akkor is ezzel jöttek mikor én voltam nyolcadikos, pedig az 10éve volt.


A végeleges felvételi listát nem fogják a beiratkozáskor megváltoztatni , ebben biztos lehetsz, az év végi eredményekről pedig nem értesítik külön a középiskolákat, nettó hülyeség az egész.

2013. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom:)
2013. márc. 11. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!