Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételihez kérhetek egy...

E-felvételihez kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Szakközépbe járok kereskedelem-marketinges osztályba. Nekem ebből kellene érettségiznem, de lecseréltem egy olyan természettudományos tárgyra, amit csak 9.-ben és 10.-ben tanultam. A kérdésem az lenne, hogy ahol be kell írni a jegyeimet, oda a választott tantárgyhoz akkor mit írjak? kereskedelem-marketinget vagy a másikat? Mert ugye a másikból fogok érettségizni.

2013. febr. 27. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy miből viszed az év végi jegyekből a pontokat, független attól, hogy miből érettségizel.

Tehát értelemszerűen azt, amelyikből jobb jegyeid vannak, tehát több pontot kapsz érte.

2013. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, az év végi jegyeidnek és az érettségi jegyeidnek nincs köze egymáshoz, azt írod be, amelyikből jobban szerepeltél!
2013. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A középiskolai évvégi eredményeknél a választható tárgy kötelezően egy természettudományos tárgy kell hogy legyen, tehát oda egy természettudományos tárgy utolsó két tanult évvégi eredményét írt be (ha több ilyen is volt, akkor a legjobb eredményűt).
2013. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!