Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételihez kéne...

Egyetemi felvételihez kéne önéletrajzot írnom. Hogyan kezdjek hozzá? A neten csak álláskeresőknek szóló segítséget találtam.

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, így nem tudok túl sok mindent írni az önéletrajzba, nem igazán tudom, hogyan kezdjek hozzá.


Például azt mindig kötelező feltüntetni, hogy a szüleim mit dolgoznak? Vagy ezt el lehet hagyni? Mert szerintem azt ciki megfogalmazni, hogy anyám konyhalány egy szállodában...


És a féltestvéremet megemlítsem? Sosem laktunk együtt, néhány éve ismertük meg egymást a nővéremmel, de nagyon jóban vagyunk:) Szóval hivatalosan "egyke" voltam mindig. Tehát ez is egy furcsa helyzet.


Előre is köszönöm a segítségeteket!


18/L.



2013. febr. 10. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!