Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az szerintetek nagyon ciki,...

Az szerintetek nagyon ciki, ha nem táncolok szalagavatón?

Figyelt kérdés
Mert attól félek, hogy az is elég ciki lenne, ha táncolnék, mert eléggé rossz a ritmusérzékem az ilyen bonyolultabb táncokhoz. Gólyabálon még elment az ilyen, de szalagavatón szerintem eléggé beégnék, hogy nem vagyok képes normálisan, ütemre táncolni, és nagyon félek hogy beégek :D Az osztályból csak én nem fogok táncolni.
2009. szept. 8. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
így, hogy csak te nem táncolsz, szeritem az
2009. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem gáz, de lehet, hogy meg fogod bánni. Én sem tudok táncolni, de nem szívesen maradnék ki belőle, mert egy csomó élményt lehet szerezni a próbákon.
2009. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Hidd el, az egész egy hatalmas nagy buli, különösen a próbák! Ki ne hagyd, semmiért! Ha nem szigorú rendű a tánc, hanem mondjuk sorokban, oszlopokban táncoltok majd, akkor még azt is megteheted, hogy az utolsó pillanatban futamodsz meg. :) De ezt sem ajánlom, csakúgy mint a próbák, a szalagavató tánc is nagyon jó kis közösségkovácsoló tud lenni. Hidd el, nagyon kevés Fred Astaire és Ginger Rogers jár manapság középiskolába! És még az is lehet, hogy pont így fogsz majd ráérezni a tánc ízére. Hajrá! Bátorság! Kitartás! Satöbbi!!!!
2009. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nevetséges ez az egész felhajtás, amit "szalagavató" címén manapság már rendeznek az iskolákban...

Lassan már túltesz egy esküvőn a költsége (fejenként!), komolyan nem értem, miért kell EKKORA cécót rendezni?

Én a helyedben nem izgatnám magam : nincs kedvem táncolni, NEM TÁNCOLOK és kész!... :-P

Én a helyedben el sem mennék!

2009. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, de mentem és nem bántam meg!

Akkora élmény az egész, persze, ha hatalmas nyűgnek érzed, akkor inkább ne. :)

2009. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
18:48, lehet, hogy nálatok ilyen volt, de nem mindenhol ilyen. Nekünk kb. 1000 Ft-unkba került az egész fejenként. Magunk terveztük és varrtuk a ruháinkat, egy osztálytársunk készítette a koreográfiát és ő is tanította be, tök ingyen. Ami pénzbe került az a ruhaanyag, az egyforma színű harisnya a lányoknak. Mi, a párommal elcseréltük a felsőnket, mai napig őrzöm, kedves emlék. Szóval az, hogy melyik osztály mennyit szán a szalagavatóra, az teljesen rajtuk múlik. A versengésbe nem muszáj beszállni, sőt!
2009. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

cikinek nem ciki. azt csinálsz, amit akarsz.

én jól táncolok, de nem táncoltam a szalagavatón, mert rühelltem az egészet :D

2009. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

tegnap 18:48


Igazad van!

2009. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Én sem voltam/vagyok jó táncos sőt botlábú is vagyok, de a szalagavatón való táncolást NE HAGYD KI!!!!

Az elején még Én sem nagyon akartam, igaz párom sem volt aztán lett, nagyon örülök, hogy végül táncolhattam jó buli volt.:D

Még egyszer: NE HAGYD KI!!!!

21/F

2009. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

18:57-nek


Az egyáltalán nem úgy van, hogy mi mondjuk meg, mi hogy legyen... :-[

Az osztályfőnök eldöntötte, hogy milyen táncok legyenek, milyen ruhákat KELL kikölcsönözni (többfélét!), hol lesz megtartva (terembérlet!), tánctanár, kaják...

Olyan oltári felhajtást tervezett be, hogy csak hüledezünk.

9.óta erre KELL gyűjtenünk havi 1000 Ft-ot és ez messze nem lesz elegendő, már előre megmondta!... 8-[]


Semmi lehetőségünk nincs bármit is változtatni, mert az a válasza "a többi osztály is így csinálja" vagy "a többi osztály is ott tartja" vagy "mindenütt ez a szokás"...


A szülőknek sincs pénzük, örülnek, ha kijönnek hónapról hónapra a fizetésből, vannak, akik munkanélküliek, vagy rokkantnyugdíjasok...


Az osztályfőnök ezzel sem sokat törődik.


És akkor még majd ezután jön a ballagás, tablókép, bankett meg a többi, amire máris 1000rel készül az osztályfőnök...

Vannak "emberei", akik fotósok, vendéglátósok, virágosok, tarisznyakészítők... Jó kis üzlet ám a ballagás és a szalagavató egyeseknek. :-P

2009. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!