Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismétlő érettségi vizsga...

Ismétlő érettségi vizsga lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom,hogy 12.-es vagyok és idén érettségizem. Angolból tettem előrehozott középszintű érettségit angolból(67%-ra)

Szeretnék javítani,mert sokat fejlődött a tudásom...eddig úgy volt emelt szintezek.Szeretnék Főiskolára menni és az egyik választottam az angol lenne...azon gondolkoztam,hogy lehet az emeltet se írnám meg jobbra,mert nehezebb lenne és az úgy nem érné meg...vagy jár az emeltér a plusz 50 pont?

Nekem a legjobb az lenne,ha ismétlőt írhatnék középszinten....Ez lehetséges???Jobban járnék egy 90%-os középpel,mint egy 65%-os emelttel szerintem...

Ti hogy látjátok ezt?

A válaszokat előre köszönöm! :)


2013. febr. 6. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
nem, új középszintet csak akkor próbálhatsz, ha már nem vagy sulis. szintemelővel megpróbálhatod az emeltet, 45%-tól jár a plusz 50, úgyhogy SOKKAL jobban járnál vele.
2013. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!