Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan erhetem el hogy előrébb...

Hogyan erhetem el hogy előrébb és jobb helyre ultessenek az osztályban?

Figyelt kérdés
Egyszer odamentem a tanarhoz és kértem hogy ültessen el egy rossz helyről,de meg rosszabb helyre ultettettek.radadul q mqdodik padban ültem és most a harmadikban ülök és a második padbol jól láttam a harmqdikbol nem látom a táblát.mit tegyék?és mit mondjak a tanqrnak??

#Tanulas;tanár
2013. febr. 5. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább akkor egy szemüveget kéne felíratnod, ha nem látod a táblát.
2013. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj, hogy nem látsz. Nekem is anno volt olyan, hogy hátra ültettek utolsó padba szemüvegesként. (elég erős szemüveg kell) Törpe is vagyok, előttem meg magasak és semmit nem láttam, szóltam az ofőnek, hogy előre szeretnék ülni, mert nem látok. Aztán a következő ofőin már előre ültett.
2013. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ülhettek be akárhova?
2016. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyél orvosi papírt
2016. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!