Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerettek egyetemre járni?

Szerettek egyetemre járni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én fősulit tolom,de eddig príma minden csak tanulni ne kéne ennyit.amúgy szeretem ezt az életstílust.
2013. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Keresni akarok már, nem vesztegetni az időm ilyen lexikális vackokra.
2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem.
2013. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
marha sokat kell tanulni, de az egyetemi életérzés kárpótol mindenért. meg órákra se akkor nyűggel járok, mint középiskolában. szval igen, szeretek egyetemre járni.
2013. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Nálam mikor hogy. Amikor sikerélményem van, akkor szeretek egyetemre járni. Amikor megbukok valamiből, vagy nem úgy sikerül, ahogy szeretném, utálom az egészet, mert tanulok rá, és pofánvág, hogy nem elég. Szóval egyszer fenn, egyszer lenn.
2013. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2013. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szeretem, hogy azt tanulom, ami érdekel. Jók a tanárok, sok barátom van, rengeteg a lehetőség arra, hogy korombeli embereket ismerjek meg, egyszóval minden szuper.
2013. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!