Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap évnyitó. Nagyon gáz ha...

Holnap évnyitó. Nagyon gáz ha fekete farmerba megyek, és nem szoknyába?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába,és azt mondták,h normálisan kell felöltözni.Fekete szoknya vagy fekete élére vasalt nadrág,fehér blúzzal.De én nem szeretem a szoknyát,a fekete "ünneplős" nadrágot sem.Ha felveszek egy fekete farmert,magassarkúval,fehér blúzzal az úgy nem jó?
2009. aug. 31. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én fekete halászgatyába és egy fehér mélyen dekoltált felsőben megyek. oszt' szarok az egészre. szívem szerint dorgóba mennék, vagy papucsban. de arról lebeszélt (azt merd megpróbálni! ) anya :D
2009. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon szigorú a leendő sulid öltözködés tekintetében?

Mert ha nem, akkor tökéletes lesz. Szerintem simán kimeríti a "normális" fogalmát.

2009. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én még érettségizni is fekete farmerben voltam...

Nálunk pofáznak, hogy SZOKNYAAA!!

De hát nem tudnak mit csinálni..

2009. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!