Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap évnyitó. Nagyon gáz ha...

Holnap évnyitó. Nagyon gáz ha fekete farmerba megyek, és nem szoknyába?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába,és azt mondták,h normálisan kell felöltözni.Fekete szoknya vagy fekete élére vasalt nadrág,fehér blúzzal.De én nem szeretem a szoknyát,a fekete "ünneplős" nadrágot sem.Ha felveszek egy fekete farmert,magassarkúval,fehér blúzzal az úgy nem jó?
2009. aug. 31. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha azt mondták, hogy normális ünneplőbe kell menni, akkor egyértelműen nem jó a farmer. Mi mindig osztályfőnökit kaptunk, ha nem az előírt módon öltöztünk fel. Ha utálod a szoknyát, akkor vegyél fel nadrágot, de ne farmert.
2009. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem jó. én is nadrágba meg fekete farmerbe mentem. :)

Meg 13ban a ballagós kiskosztümben, aminek szerencsére nadrág volt az alsó része.

2009. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Simán jó. Szerintem fel se fog tűnni nekik a sok ember közt. Én fekete rövidnadrágban leszek. Nem akarok megfőni a melegben.
2009. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
73%
Szerintem jó.Utálom a szoknyát,ahányszor mondták,hogy az kell,sosem vettem,és nem volt baj belőle.
2009. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%
nem is tudom mikor volt rajtam ünneplő :S évnyitó? elmegyek hogy lásson az ofő, űtána meg elmegyek :D
2009. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Gáz, de senkit sem érdekel. Megmondod, hogy ma vetted észre este, hogy kinőtted és nem volt időd újat venni, de szerencsére volt otthon 1 fekete farmered.

És ennyi. Nem cirkuszolnak veled. A tömegben csak a fehér inged látszik. :):)


1 gimnazista

2009. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem, hogyan mész bele a farmerba?


Az évnyitóra nem illik farmerbaN menni. Rendesen fel kell öltözni. Ennyi tiszteletet adhatnál a tanáraidnak és az iskoládnak.

2009. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

miert csinaltok nagy ugyet belole?

legyel elegans es kesz, szerintem egy fekete elegansabb farmer pont jo a celra...nem kell ezt tulragozni...

2009. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pfff... na akkor én mit szóljak? nekem holnap lesz és még ingem sincs :D. Marad a fekete ujjatlan meg a háromnegyedes kék farmer :D
2009. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem,

az lenne a gáz ha fehér klux klux klános ruhába mennél xd

2009. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!