Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az első félévben felvett...

Ha az első félévben felvett óráimból egyet sem teljesítettem attól a második félévet elkezdhetem?

Figyelt kérdés
Első éves hallgató vagyok. Ha az első félévben felvett óráimból egyet sem teljesítettem (egyéni problémák miatt) attól a második félévet elkezdhetem? Így az első félév óráit el lehet végezni a 3. félévben, vagy esetleg ha tovább tart akkor az 5. félévben? Webprogramozó, költségtérítéses, EKF.

2013. jan. 21. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De sok pénze van valakinek..

Ha szerenécs van, és indul minden tárgy kereszten, akkor el tudod végezni a tárgyakat.

2013. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első félévet elbasztam, de nem akarom hogy kárba menjen az egész. Így gondoltam hogy adok mégegy esélyt magamnak. Tehát akkor folytathatom, ez a lényeg. Még annyit, hogy valamilyen büntetés vagy egyéb dologra számíthatok? (pénzre gondolok)
2013. jan. 21. 19:35
 3/3 anonim válasza:

Mivel te költségtérítéses vagy nem fognak kirúgni, igen akár kereszt akár 3. vagy 5. félévben is megcsinálhatod.

Egyébként pénzt csak akkor kell fizetni ha voltál vizsgán nálunk (szolnoki főiskola) úgy van, hogy az első 2 vizsga ingyenes a 3. 2000.- 4. 5000.-

2013. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!