Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az x-faktorban amikor az Első...

Az x-faktorban amikor az Első emelet énekelt tényleg csak egy előre felvett koreográfiát vetítettek ki a táncoló nézőkként?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülyén fogalmaztam
2010. dec. 21. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a kivetítés-dolgot, de azért válaszolok:) A fókuszban vagy hol mondták, hogy az első emelet alatt a nézőtéren táncosok voltak, ők táncoltak, nem a nézők.
2010. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És felvették előre, igen, mint az összes többi sztárvendég fellépését. Ez egy percig sem volt titok, mindig levették az "élő" feliratot. Sőt most hétvégén az egyik fellépőnél Balázs még beszélt a színpadon, mikor véletlenül már megnyomták a gombot, és a fellépő már ott is volt a színpadon.
2010. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Nemis néztem h mikor van kinn az élő felirat.....


Amcsak azért kérdeztem mert egy ismerősöm valami olyasmit mondott h miközben énekelt az Első emelet közben kivetítették az előre felvett táncot.

2010. dec. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!