Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz az emelt matek...

Nagyon nehéz az emelt matek érettségi?

Figyelt kérdés
Minden eddigi matektanárom azt mondja hogy ne emeltezzek, mert az nagyon nehéz és inkább középszinten írjak jót. Meg azt mondják hogy ha elrontom elmegy tőle a kedvem meg ilyenek, de a továbbtanuláshoz meg lehet hogy kellene az emelt szint.

2013. jan. 18. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Én is úgy hallottam, hogy nagyon nehéz, viszont nekem muszáj emelteznem, ha tovább akarok tanulni, hiszen a legtöbb közgazdasági szakon már követelmény az emelt matek érettségi. Én attól félek, hogy már kevés az idő ahhoz, hogy felkészüljek rá. :(
2013. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Hivatal honlapján fent vannak az előző évek feladatsorai. Nézd meg, onnan láthatod nagyjából, hogy neked mennyire lenne nehéz. Egyébként pedig abszolút nem megoldhatatlan, bár a középszintűnél jóval nehezebb. (mondjuk a középszintű nevetségesen könnyű)
2013. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!