Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi számít felsőfokú iskolai...

Mi számít felsőfokú iskolai végzettségnek?

Figyelt kérdés

Tudom: az egetemi meg a főiskolai diploma felsőfokú végzettség. Az okj-s képzés (ami egy felsőfokú szakképzés elméletileg) az felsőfokú végzettségnek tekinthető?


Egy álláshírdetésben láttam, hogy az elvárásoknál az iskolai végzettségnél csak annyi volt odaírva, hogy felsőfokú, azért kérdezem én ezt.



2013. jan. 17. 18:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a tartalmas kommenteket. Bezzeg, ha Orbánról kérdeztem volna, vagy valami olyasmiről amiről lehet vitatkozni, akkor nem győzném olvasni a fröcsögéseiteket.
2013. febr. 2. 16:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Felsőfokú végzettségnek csak a diploma számít. Az okj 55-ös kezdetű az csak szakmai felsőfokú végzettség.

A felsőfokú végzettség amit egy munkáltató kér az diploma ami szakdolgozat védéssel és záróvizsgával zárul. (az okj szakmai felsőfokú képzés záródolgozat és védése, és okj vizsgával zárul)

2013. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked.
2013. márc. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!