Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bekötelezhetnek szombaton...

Bekötelezhetnek szombaton dolgozni (iskolai gyakorlat)?

Figyelt kérdés

Csőhálozatszerelést tanulok és kint vagyunk cégeknél gyakorlaton

azt mondták sokat hiányzok és ezért bekell járnom szombaton is dolgozni

kőzben csak betegen hiányoztam amiről táppénzes papirom van


2013. jan. 16. 16:51
 1/3 anonim válasza:
Igen. Én bolti eladó gyakorlaton vagyok, és nálunk is ledolgoztatják a táppénzes hiányzásokat is. Ezt eddig furcsálltam, de meg kell lennie a kötelező óraszámnak..Viszont azt nemértem,hogy akkor minek a táppénzes papír? De nekünk úgy van, hogy akkor dolgozom le amikor akarom, csak szombaton kívül más szabad nap nemnagyon van, max az őszi,téli, meg tavaszi szünet
2013. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem igazából ezt nem tehetik meg mivel a óraszámom ezektől a hiányzásoktol ugyanugy meglesz magyarul akkor nem is lehetek beteg mert lekell dolgoznom?
2013. jan. 17. 13:36
 3/3 anonim válasza:
Nekem ezt így elmondta a főnököm, hogy nem hiányzohatok:) De szerintem se tehetnék meg..a táppénz arra van. Ha nem akarod ne dolgozd le
2013. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!