Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töltőtoll! Szépen lehet vele...

Töltőtoll! Szépen lehet vele írni?

Figyelt kérdés

Úgy értem , hogy nem folyik? Nem üt át a lapon? Aki ilyennel ír megosztaná velem tapasztalatait? :)


(Nem nagyon tudtam milyen kategóriába tegyem)


2013. jan. 15. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! Csak azzal tudok szépen írni. Egy kicsit lassabb, mint golyós v filccel, de talán azért is lesz szebb. Nem üt át,amin a többi nem üt át azon ez sem. Egész olcsó töltőtollak is nagyon szépen fognak, nem folynak. pl 1Euros boltban kaptam nagyon jót. Az jó, ha nem túl vastag a hegye.
2013. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert van még ilyen?

Azt hittem, ez már múzeális darab, ha valakinek ilyen van. :))))

2013. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Én is töltőtollal szeretek jobban írni. Főleg abban segít, hogy ne nyomja rá az ember annyira a tollat a papírra. Egyrészt, mert a töltőtollat ez tönkreteheti, másrészt pedig, mert nem kell. A töltőtoll kicsi érintésre is átadja a tintát.


A kezelését szokni kell, de hamar megy. És nem üt át jobban, mint a normál toll, feltéve hogy jól használod.

2013. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Töltőtollal írni élmény annak, aki szeret írni, a kézírásnak van egyfajta meditatív jellege is. Ugyanakkor a töltőtoll elsősorban gyakori használatra jó. Mivel folyékony tinta van benne, hosszabb szünet után és melegben beszáradhat. Másrészt érzékenyebb leejtésre, ütésre. Sokféle írású töltőtoll van, vékony, normál, vastag vagy flexibilis hegyű. Nézz körbe itt: [link]
2013. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!