Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a biomérnöki az...

Szerintetek a biomérnöki az egy jó szak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó szak. Jó nehéz is.
2013. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És több a kémia mint a nevéből gondolnád!
2013. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
húúú köszi ... :). és egyébként azt leszámítva, hogy sok benne milyen találjátok mármint ki tudnátok fejteni bővebben?
2013. jan. 13. 14:52
 4/6 anonim válasza:

Én Szegeden vagyok biomérnökin, inkább a fizika a több, mint amire számítottam.

Matek nem sok, abból viszont többre számítottam. Az csak 2 félév. De én szeretek ide járni, bár csak másodiknak választottam (orvos akartam lenni) de megérte emellett dönteni.

Most másodéves vagyok, valóban elég nehéz, de tényleg megéri ezt választani, mert úgy néz ki jelenleg, hogy egy jó mesterképzéssel biztos, jólfizető állásod lesz.

2013. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :). és a kémiás részéről tudnál valamit mondani?
2013. márc. 26. 19:21
 6/6 anonim válasza:

kémia.. hááát van 1. félévben általános kémia, 2. félévben szerves kémia, utána biokémia (ez a legdurvább, ebből van I. II. )

szerves kémiáig még elég lájtos, utánakövetkező félévben jön a biokémia, na ott fel kell kötni a gatyát :D főleg a II.-nél

2013. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!