Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia Bsc-s órarendet mutatna...

Kémia Bsc-s órarendet mutatna valaki? Vagy hol lehet utánanézni ennek?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy el szeretnék kezdeni egy második szakot, és mivel a mostani szakomon nagyon megszerettem a kémiát, és nagyon hasznosnak is tartom, úgy gondolom, ezzel növelném az esélyemet, hogy egy jó Msc-re bekerülhessek. Pestre járok egyetemre, Egerhez lakok közel, szóval az ELTE és az EKF jöhet szóba (utóbbi levelezőn). Véleményeket szeretnék hallani mindkettőről!:) Illetve infókat, hogy mennyi egy félév, mennyire nehéz, ha mást is végzek mellette, stb. Köszönöm! :)

2012. dec. 18. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöm tavaly kezdett ELTE kémián, mást sem hallani tőle, minthogy érdekes és élvezetes az oktatás. Mondjuk véleményem szerint nem egy sétagalopp magában sem, persze mindez függ attól, hogy mennyi matekot tanulsz jelenleg, illetve mennyire stabil a kémiatudásod. A kémia BSc órarendjét az ELTE TTK honlapján oktatás címszó alatt fogod megtalálni.
2012. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt egy kémiás mintatanterv (NYME, Szombathely):

[link]

de második szakként ezt úgyse bírod végigcsinálni.

2012. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nekem több csoporttársam van aki emellett mást is végez, és nem feltétlenül csak a legnagyobb zsenik...mindenesetre azért megpróbálnám. egyébként átnéztem a kettő tantervet, de hogy őszinte legyek, ezek alapján inkább az eltére mennék, és nem azért, mert az a neves, hanem mert ott szinte csak és kizárólag kémia van
2012. dec. 18. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!