Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem jött meg idáig...

Csak nekem nem jött meg idáig a decemberi diákhitel összege? Az oldalon is az van kiírva, hogy folyósítás 2012.12.14.

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sem jött meg.

Bár én nem is igényeltem. Nyilván senkinek nem jött meg, aki nem igényelte, tehát nem csak neked nem jött meg.

2012. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemhogy segíteni nem tudtál, de még vicces sem voltál... :/
2012. dec. 14. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

De akkor miért nem azt kérdezed, amire kíváncsi vagy?

A kérdésed az volt, hogy "csak nekem..."? Én erre válaszoltam.

Ha másra vagy kíváncsi, azt kérdezd, amit tudni akarsz! Ez egyébként az oldal szabályzatában is világosan le van írva!!!

2012. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha minden áron beleakarsz kötni a kérdésembe, akkor igen igazad van, nem emeltem ki hogy csak nekem, aki felvette a diákhitelt, csak nekem nem jött meg idáig a pénz? Persze csak azoktól kérdezem, akik ugyanúgy felvették a diákhitelt mint én, és nem ezelőtt 15 éve, hanem a 2012/2013 tanév első felében. Bár ha jobban belegondolsz, az átlagemberek, akik nem azon gondolkodnak hogyan kössenek bele mindenbe, vagy hogyan legyenek "viccesek", szerintem értik ezt anélkül is, hogy ki kellene hangsúlyoznom az apróbb részleteket. De persze lehet hogy nincs igazam... :)
2012. dec. 14. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindegy, bocs!

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

Itt van egy ugyanilyen kérdés, bár válasz nem jött még rá, de figyeld!

2012. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor valószínűleg másnak sem jött meg még a pénz. Ha holnap munkanap van, lehet azért...
2012. dec. 14. 13:43
 7/8 anonim válasza:
Nekem még mindig nem jött meg. Talán holnap?
2012. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még ma se jött :/
2012. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!