Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így néz ki az idei szakközép/g...

Így néz ki az idei szakközép/gimis diákmatrica igaz?

Figyelt kérdés

Most vettem a matricát orcin, és megerősítést szeretnék kérni, köszönöm.


Kék színű, és ilyen lila eredetiség jelző csík van benne, ami fényre ha a villanyégőhöz teszed elszíneződik, változik az árnyalata, ja és van benne egy ilyen x-hez hasonító forma, ezen az eredetiséget jelző csíkon.


Nagyon szépen köszönöm annak, aki megnézi az övén és erre válaszol.


2012. dec. 12. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez az elszíneződés lehet nem igaz annyira, csak a szemem csal az erős fény meg a látószög miatt, de a többi stimmel?
2012. dec. 12. 18:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen az enyém (és ez tuti igazi, gimis vagyok). :) Az elszíneződés is megvan, olyan rózsaszínes lesz ha közel tartom a lámpához.
2012. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aniko840114 válasza:
Valaki tudna küldeni nekem egy képet a 2012/2013-as középiskolai diákigazolvány matricáról?Hogy hogyan néz ki!aniko840114@freemail.hu
2013. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!