Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felelés vagy írásbeli? Melyik...

Felelés vagy írásbeli? Melyik a jobb? Melyiket kéne választanom?

Figyelt kérdés

A szívem a felelés felé húz, de azt mondják az írásbeli jobb, mert ott gondolkozhatsz... De ha túl sok időm van gondolkodni, akkor tuti mindent elrontok... De ki tudja, lehet kell majd... Szerintetek? Tudom, hülyeség, de azért megkérdezem...

Tapasztalatok?


2012. dec. 7. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
emberfüggő, szóbelin jobban el lehet adni a kevesebb tudást.
2012. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a szóbelit választanám, mert nem vagyok izgulós és el tudom bűvölni az embereket, nekem erősségem.

De sok olyan embert ismerek, akik a feleletnél szinte összeszarják magukat..:D teljesen személyiségfüggő

2012. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóbeli felelés sokkal jobb tud lenni, anno imádtam :D


A ritka lehetőége egyike, hogy javítsam az amúgy nem túl magas népszerűségem kis poénkodással, meg bohóckodással - és ha sikerl megröhögtetni a tanárt nagyobb jóindulattal adja meg a 3-ast a kegyelemkettes helyett.


Ráadásul a zéró tudást el lehet adni sokkal jobban, van mód a korrigálásra meg lesni a tanár reakcióit. Írásban meg csak leírod aztán csáó. Ha rossz áthúzza aztán karesz azt cső.

2012. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szóban sokkal jobb vagyok, mert 1. unom leírni a dolgokat, 2. utálom a teszteket, viszont nagyon jól kivágom magam szóban minden helyzetből.

Szóval nekem a szóbeli lenne, ez nem is kérdés.


De magadnak kell tudnod, hogy neked mi az erősséged, mit szeretsz jobban. Pl. van, aki olyan izgulós, hogy retteg a felelés gondolatától is - ő nyilván az írásbelit választaná.

2012. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!